Aronas pagasta galda tenisa rezultāti (29.04.2017.)

11.05.2017

Jauktā grupa

 

 

1

2

3

4

Punkti

Vieta

Ritvars Raize

 

11:2; 11:5;

11:4

3

11:9;11:5; 11:8

3

11:5;11:4; 11:9

3

 

9

 

1. vieta

Alina Ikauniece

2:11;5:11; 4:11

0

 

11:8;11:5; 11:7

3

8:11;7:11; 2:11

0

 

3

 

3. vieta

Ketija Čerņika

2:11; 5:11; 8:11

0

8:11; 5:11; 7:11

0

 

10:12; 9:11; 9:11

0

 

0

 

4. vieta

Oskars Jansons

5:11; 4:11; 9:11

0

11:8; 11:7; 11:2

3

12:10; 11:9; 11:9

3

 

 

6

 

2. vieta

Aronas pagasta galda tenisa turnīra rezultāti vīriešu grupā (29.04.2017.)

A grupa

 

 

1

2

3

4

5

Punkti

Vieta

Valdis Duncis

 

5:11; 4:11;4:11

0

3:11;4:11 4:11

0

9:11;5:11

5:11

0

6:11;4:11

5:11

0

 

0

5. vieta grupā

Artūrs Krasovskis

11:5;11:4 11:4

3

 

5:11;9:11 9:11

0

7:11;9:11 6:11

0

11:4;11:6 11:9

3

 

6

3. vieta grupā

Armands Kecko

11:3;11:4 11:4

3

11:9;11:5 11:9

3

 

11:4;11:1 11:1

3

11:9;11:9 11:6

3

 

12

1. vieta grupā

Vents Ikaunieks

11:9;11:5 11:5

3

11:7;11:9 11:6

3

4:11;1:11 1:11

0

 

12:10;13:15

11:9;7:11

10:12

2

 

8

2. vieta grupā

Oskars Lapsiņš

11:6;11:4 11:5

3

4:11;6:11

9:11

0

9:11;9:11 6:11

0

10:12;15:13 9:11;11:7

12:10

3

 

 

6

4. vieta grupā

B grupa

 

 

1

2

3

4

Punkti

Vieta

Renārs Vārsbergs

 

11:4;11:6 11:6

3

11:6;9:11 11:8;11:8

3

11:4;11:2

11:6

3

 

9

1. vieta grupā

Oskars Jansons

4:11;6:11 6:11

0

 

2:11;4:11 4:11

0

12:14;5:11 9:11

0

 

0

4. vieta grupā

Ritvars Raize

6:11;11:9 8:11;8:11

1

11:2;11:4 11:4

3

 

9:11;12:10 11:9;11:6

3

 

7

2. vieta grupā

Ralfs Duncis

4:11;2:11 6:11

0

14:12; 11:5;11:9

3

11:9; 10:12; 9:11;6:11

1

 

 

4

3. vieta grupā

Ceturtdaļfināli

1) Armands Kecko – Oskars Jansons 3:0

2) Vents Ikaunieks – Ralfs Duncis 3:2

3) Artūrs Krasovskis – Ritvars Raize 3:0

4) Oskars Lapsiņš – Renārs Vārsbergs 3:2

Pusfināli

1) Armands Kecko – Artūrs Krasovskis 3:1

2) Vents Ikaunieks – Oskars Lapsiņš 2:3

Par 3. vietu

Artūrs Krasovskis – Vents Ikaunieks 3:0

Par 1. vietu

Armands Kecko – Oskars Lapsiņš 3:2

 

1. vieta Armands Kecko

2. vieta Oskars Lapsiņš

 

3. vieta Artūrs Krasovskis


<< Atpakaļ


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:





















Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux