Velosprints Kusa 2017

08.06.2017

 

VELO SPRINTS KUSA 2017
Grupa Vārds Uzvārds Dzimšanas gads 1.posms 19.04. 2.posms 26.04. 3.posms 03.05. 4.posms 10.05. 5.posms 17.05. 6.posms 25.05. 7.posms 31.05. 8.posms 07.06. Kopā Punkti Vieta
S7 Madara Pūce-Freija 2009 1(6:25) 1(6:28)   1(6:40) 1(5:50) 1(5:41) 1(8:18) 1(7:08) 5 1.vieta
V7 Valters Krūmiņš 2010 1(6:51) 1(6:58) 1(6:48) 1(8:32) 1(6:30) 1(5:45) 1(6:12) 1(5:52) 5 1.vieta
S9 Loreta Lazdiņa 2008 2(12:10) 2(10:41) 2(9:32) 2(10:05) 2(9:31) 2(8:51) 2(9:53)   10 1.vieta
  Estere Enģele 2008 1(15:15) 1(15:52) 1(14:12) 1(12:03) 1(11:21) 1(11:04) 1(12:33) 1(10:53) 5 2.vieta
V9 Kārlis Pūce-Freijs 2008 3(11:32) 3(12:05)   1(11:30) 2(10:47)   3(9:47) 3(9:06) 14 Atzinība
  Roberts Krūmiņš 2008 4(11:30) 5(11:03) 3(10:26) 3(10:00) 5(9:24) 2(9:23) 2(10:05) 2(9:19) 20 3.vieta
  Toms  Drozds 2007 5(10:03) 4(11:35) 4(9:48) 2(11:12) 4(9:53) 3(9:04) 1(11:26) 5(8:17) 22 2.vieta
  Ludvigs Sidrevics 2007 2(12:30) 2(13:40)             4 Atzinība
  Maikls Fakss 2008 1(13:54) 1(13:45) 2(10:37)   3(10:02)       7 Atzinība
  Francis Bišuks 2007     5(9:11) 4(9:39) 6(9:06) 4(8:35) 4(8:58) 4(8:28) 23 1.vieta
  Mārtiņš Zvirgzdiņš 2008     1(11:22)   1(11:10) 1(10:24)   1(9:59) 4 Atzinība
S11 Ivita Kļaviņa 2006 1(15:45) 1(15:47) 1(14:00) 1(14:56) 1(13:20) 1(12:35) 1(14:02)   5 1.vieta
V11 Bruno Lielbārdis 2006 4(12:50)               4 Atzinība
  Daniels Lielbārdis 2006 2(13:45)               2 Atzinība
  Endijs Kārkliņš 2005 1(14:26) 1(14:59) 2(13:09) 1(15:18) 1(13:32) 1(12:48)   1(12:55) 6 2.vieta
  Ralfs Vilciņš 2006 3(13:28) 2(13:42)   2(13:13) 2(11:56) 2(11:26) 1(11:57) 2(11:46) 11 1.vieta
  Kristaps Fakss 2006     1(14:57)           1 Atzinība
V13 Klāvs Pļaviņš 2003 1(16:00)               1 Atzinība
  Ritvars Raize 2004 2(14:38) 2(14:53) 2(13:10) 2(14:23) 2(13:40)       10 1.vieta
  Matīss Pelšs     1(15:56) 1(13:39) 1(15:19) 1(14:28) 1(13:28) 1(15:20) 1(13:40) 5 2.vieta
`V18 Matīss Kļaviņš 1999     1(23:54)           1 Atzinība
S50 Aira Pūce 1978 1(20:01)               1 Atzinība
V50 Uldis Lapsa 1966 1(18:45)   1(17:35) 1(17:50) 1(17:18) 1(16:29)   1(16:42) 5 1.vieta
S50+ Zinaīda Rācenāja 1943   1(22:55) 1(16:47) 1(17:26) 1(15:27) 1(15:04) 1(16:10) 1(15:02) 5 1.vieta
V50+ Pēteris Eriņš 1955 1(19:26)               1 Atzinība
                           
Dalībnieku skaits posmā   19 15 16 15 17 14 12 13    


<< Atpakaļ


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu:





















Joomla3 Appliance - Powered by TurnKey Linux