Madonas novada informācija

25.03.2020

Madonas novada pašvaldība uzsākusi palīdzības sniegšanu pirmās nepieciešamības preču piegādē novada iedzīvotājiem, kuri saistībā ar Ministru Kabineta visā valsts teritorijā izsludināto ārkārtējo situāciju ar mērķi ierobežot COVID-19 izplatību, atrodas karantīnā vai pašizolācijā.
Pašvaldības sniegto palīdzību lūgums izmantot iedzīvotājus, kuriem nav citas iespējas, kā sarūpēt pirmās nepieciešamības preces, kā arī seniorus, kuri rūpēs par savu veselību nevēlas doties uz veikalu vai aptieku.
Ja nepieciešama palīdzība, zvaniet uz attēlā norādītajiem tālruņiem!

 

Pēc brīža sekos info arī par ēdinātājiem, kas nodrošina ēdienu piegādi uz mājām, kā arī info par pašizolācijas iespējām Madonas novadā.  

 

Tāpat vēlos uzsvērt un atgādināt, ka visa jaunākā informācija saistībā ar Covid-19 izplatību Latvijā, par vīrusa izplatības ierobežošanas pasākumiem un Madonas novada pašvaldības rīcību, atbalstu un sniegtajiem pakalpojumiem šajā laikā – kopš š.g. 13. marta tiek publicēta gan novada sociālajos tīklos (facebook un draugiem.lv), gan novada mājaslapas aktualitāšu sadaļā, kā arī apkopota speciāli šim ārkārtas stāvoklim izveidotajā sadaļā mājaslapā – “COVID-19” http://madona.lv/lat/iespejas-madonas-novada?fu=read&id=1584611594 Informācija tiek regulāri atjaunota un papildināta, balstoties uz oficiāliem informācijas kanāliem, tāpēc aicinu savām vajadzībām, sabiedrības informēšanai u.tml. droši izmantot šeit sniegto informāciju.

 

Paldies, lai mums visiem viss labi!

 

Ar cieņu

Ilze Riekstiņa

Madonas novada pašvaldības

Attīstības nodaļas

vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste

e-pasts: ilze.riekstina@madona.lv

tālr.26395710


<< Atpakaļ


Lasīt līdzīgus rakstus par šo pašu tēmu: